Elfík11

Jaky učet je lepší.

Jaký studenský učet je lepší. Od České spořitelny nebo OD Komerční banky.

Odpovědi
Orange

Česká spořitelna jsou neskuteční zm*di :D Od pár lidí jsem slyšel názory na jejich studentské účty a nedoporučil bych to ani nepříteli. Zvážit můžeš také ČSOB.

hawranek

Já mám od KB a jsem spokojená 🙂

Dochy

Možná jsem úplně mimo, ale nevím z jakého důvodu vůbec chtít tato konta. Jsou zde některé produkty jiných ústavů, u kterých mám pocit, že v základu mají lepší podmínky než u těchto molochů super extra výhodný studentský účet.
A abych pravdu řekl, tak jsem se těmi podmínkami ani nedokázal prokousat s jistotou, že jsem je pochopil. V obou produktech sice píší „ZDARMA“ ale pak jsou tam podmínky u kterých si vůbec nejsem jist za jakých okolností platí. (kompletní obchodní podmínky , ze kterých by se to snad dalo vyčíst, studovat nebudu)