sisinec123

Jaký účes na kulatý tvar obličeje?

Mohl by to být třeba mohawk nebo jedna strana vyholená a druhá ne?

Nejlepší odpověď
marci1

Vlasy musí být po obou stranách obličeje, musí dodat kulatému obličeji více protažený a tedy ideálnější tvar. 🙂
Pro ilustraci : http://www.vla­syaucesy.cz/stri­hy-pro-kulaty-oblicej/#.V02GsuQ9ZzU

Další odpovědi
Kepler

Jednoznačně vlasy splývající po obou stranách tváře. Jednou si kamarádka vyčesala vlasy nahoru a teprve potom jsem zjistil, že má hubu jako měsíček 🙂