blablabla

jaky typ temperamentu jste ?

Nejlepší odpověď
www

Těžko odpovědět.
Osobně se považuji za melancholika, jiní mne hodnotí dokonce jako flegmatického cholerika 😁. Takže asi případ pro Chocholouška 😁.

Další odpovědi
anonym

Nevypočitatelný. Občas překvapuju i sama sebe.

ondra07

Zkuste si tento test. zabere kolem 5ti minut a je opravdu pravdivý.. ! :)
Já radši nebudu říkat, co mi vyšlo. :)
http://tempera­ment.wladik.net/?re­sults=true&rf=&en=

Ravenne

Obvykle jsem melancholik.

Jikra

Tak podle testu od -ondra07– melancholik ale podle sebe si myslím že jsem rapl, pardon cholerik.

quentos

převážně cholerik, ale jak se říká, každý v sobě máme kus ode všech. Obyčejně se uvádějí dva nejsilnější, v tom případě bych byl charakter asi cholericko-flegmatický

Syd

Melancholickej flegmatik 😉