Hakunamatata

Jaký typ lidí jezdí po dálnici 100 km/h?

a dobrovolně se tak zařazuje do drncajícího pravého jízdního pruhu? Nepočítám-li ty, kterým to tak rychle nejede (těch je ale menšina).

Nejlepší odpověď
arygnoc

ja. keď náhodou na diaľnicu zablúdim.
kochám sa krajinou.
z diaľnice väčšinou industriálnou.
preto sa diaľniciam vyhýbam, českým zvlášť (tam je diaľnica iba názov, nič viac).

Další odpovědi
lukas.zmizik

řidiči autobusů…třeba … no popravdě, jestli myslíš D1 , tak mám sto chutí z bezpečnostních důvodů jezdit 60 km/h anebo v levém pruhu…

Drap

Téměř nikdo. Podívej se někdy na dálnici a uvidíš.

mosoj

Dálnice není jenom ta D 1 !!!!

honza19hk

Když jedou vojenskou Tatrou 813 8×8 tak jsem jeden z nich,protože to víc nejede.
pokud jedu osobákem tak jezdím i víc než je povoleno.

RedBox

Autobusáci, kamioňáci s vypnutým omezovačem, a všichni ostatní, které ti rychlejší předjedou. To, že dálnice jsou ve stavu, v jakém jsou, je sice smutné, ale nic s tím nenaděláme :(