Jaký typ jogy si vybrat pro zhubnutí a zformování postavy?

Doma u dvd cvičím pravidelně jógu, bohužel zatím výsledky se moc nedostavily. CHtěla bych začít navštěvovat studio jogy, kde nademnou bude aspon bude stat lektorka a bude mi rikat co neni dobre. Jen nevim jaky typ jogy si vybrat, aby ty vysledky byly vidět. Prosim o radu, moc dekuji

Odpovědi:

Pokročilý

Do 3% tuku, bílý, např. Klasik. Do jogurtu dát 2x denně - půl hodiny až hodinu po obědě a 2 hodiny po večeři 2 polévkové lžíce vlákniny s nízkým podílem sacharidů např. Dobrá vláknina od Bonavity. Zapít pokaždé 300 - 500 ml vody. Mě to pomohlo spolu s pohybem k bezva postavě.
Doplňuji:
Až teď jsem dočetla otázku :DD Původně jsem dočetla jen k jog :DD Ale co jsem napsala to platí, k józe jde jogurt taky :DD

Bronzový

cliwe: co to je za žvásty? :D nic o jogurtech tu nic psaný není :D Prosím tě, já mám dobrý zkušenosti s létající jógou, ale aktuálně chodím na hot jógu. Zkus si o těchto něco najít a podle toho se rozhodni. Co jíš je tak trochu jedno (ať to zase není smažený), hlavně že budeš mít pohyb, samozřejmě jogurty nejlépe bílý taky doporučuju :D

U dývka to je na houby, dýháš blbě a pak se beztak i blbě cvičí. Chodím jednou týdně na hot jogu a citim se fajn. V nějakých centrech, spíš ve větších kde tohle pořádaj tak ti přpadně pohlídají i dítě. Dobré zkušenosti mám i s létající jogou, ale ta hot joga se mi mnohem vic vzila a mam ji radeji.

Diskuze k otázce

cleavendka

U te hot jogy vim ze tam je o neco vic stupnu, kolik jich tam cca je? Jsem totiž kuřačka a bojím abych se pak dokázala nějakým způsobem odplazit domů :D Diky za nazory, u dvd to celkej šlo, ale buh vi jestli sem vůbec cvičila tak jak jsem měla. Znáte nějaké místo v centru Brna kde se dá ta joga cvičit? Předcvičují tam i chlapi? 0=)

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.