Photoguy

Jaký typ gelu si mám vybrat??

Mám mastné a krátké vlasy, prosím poraďte mi vůbec si nevím rady.. :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Já bych řešil ty mastné vlasy – co takhle zkusit kopřivový či březový šampon? Jinak při mytí na ty vlasy buďte opatrný, šampon jakoby jemně vmasírujte do těch vlasů a pak vlažnou vodou je opatrně opláchněte. Na vysoušení doporučím ručník a opět – opatrně na ty vlasy.

Taky bych se zaměřil na životosprávu – zkuste omezit solení (prospěje to Vašemu zdraví, teď sůl dávají všude možně, takže sodíku máme dost) a taky trochu jezte víc zeleniny a ovoce na úkol tučných a konzervovaných jí­del.

Další odpovědi
50centes

Taky mám krátké mastné vlasy. Žádný gel nedržel, ale pak mi kamarád přivezl z Německa tento : http://static­.edeka.de/medi­a/products/000000000­899109008/DV001_43115013­21324_PER.png. No píší tam 24h ale drží 48h 😁