qwert7

Jaký typ dopravního prostředku ve velkoměstě preferujete (tramvaj,trolejbus nebo autobus ?

Pokud možna tak já tramvaj a trolejbus, protože neznečišťují ovzduší.

Nejlepší odpověď
anonym

Velkoměsto je u nás jen jedno a také jediné má to, co preferuji, protože na rozdíl od všech ostatních je jediné přesné, nejrychlejší a jako bonus do něj ani nemusím mít deštník.
Takže jednoznačně a všemi deseti – metro.

Další odpovědi
casey

metro

chudst

SALINU! Na salinu nedam dopustit! Ale mezi tramvaji, trolejakem a autobusem je mi to celkem jedno. Ani jedno neni klimatizovane, takze proste to, co je nejbliz a co jede nejkratsi dobu na dane misto.

arygnoc

ano tramvaj a trolejbus nenešiěřují prostředí.
ani elektrárny ne?

Ponytail

Je mi to úplně fuk. Nasednu do prvního, co jede. Víc neřeším.

E.n

Tramvaj a trolejbus, v autobuse to je pro mě ‚o život‘