alWin

Jaký trest mě čeká za krádež v Německu?

prosim vas, dnes me chytli v NEMECKEM OBCHODE disca, jak sem ukradla destnik, nemela sem u sebe obcansky prukaz, rekli mi, at ho donesu zitra, ze si ho potrebuji zkopirovat, a kopii po te zaslou na policii, sem v nemecku zamestnana, mam strach, ze se to dozvi muj zamesnavatel a vyhodi me, prosim vas proto o radu.

Nejlepší odpověď
Löwe

A co chcete poradit? Kradla jste? Kradla. Trest si musíte odpykat.

Další odpovědi
ondra07

Záleží, co jste ukradla a za kolik.. ale zas tak horké to nebude. Budete mít max zápis v rejstříku.. což dneska není nic neobvyklého a do vězení taky nepůjdete.. Hlavně udělejte, co policie chce.. ale neměl by z toho být velký problém a zaměstnavatel se to snad nedoví.. Jakmile půjdete ale do nové práce, tak už s popsaným rejstříkem.

klumprt

Až 5 let nebo peněžitý trest podle § 242 odst. 1 německého trestního zákoníku.

http://www.gesetze-im-internet.de/bun­desrecht/stgb/g­esamt.pdf

JájsemRaibek

A jak tě přinutili, abys jim ten občanský průkaz zítra donesla?
Prostě jim ho nenos a je to.

gobls

Tedy já nechápu, jak k tomu vůbec mohlo dojít. Jako vědomě se pokoušet krást zrovna deštník. Tak viditelnou věc, bez které se navíc hlady neumírá, pokud o tomhle vůbec může být řeč u zaměstnaného a navíc v Německu…

alWin

nejradeji bych se nikam schovala, nikam kde me nikdo nenajde, moc se za to stydim, nejhorsi je na tom to ze zu s tim nic neudelam

alWin

BYLA TO HROZNA HLOUPOST

alWin

znaji me podle videni chodila ssem tam casto nakupovat, a znaji moji adresu kde bydlim

alWin

znaji me podle videni chodila ssem tam casto nakupovat, a znaji moji adresu kde bydlim

alWin

znaji me podle videni chodila ssem tam casto nakupovat, a znaji moji adresu kde bydlim

alWin

znaji me podle videni chodila ssem tam casto nakupovat, a znaji moji adresu kde bydlim

alWin

ANO JA VIM, poradit vlastne ani tak nepotrebuju… prosim vas je mozne, ze by to policie nahlasila mojemu zamestnavateli?? a nebo ze bych dostala zakaz pobitu v nemecku?