karelfodor

jaky trest by byl pro jezise v dnesni dobe co by se stalo kdyby jsme ho neukrizovaly nebo to snad bylo plano vene

Nejlepší odpověď
led

Najväčší súčasný trest:
Zvolenie do najvyššej štátnej funkcie. Tá ho potom určite odrovná a zlikviduje jeho vieru.

PS.
Ale už by ste sa mohol mierniť v týchto rýpavých otázkach. Uráža ma to.

Další odpovědi
anonym

Zabavte se jiným způsobem,na děti se dělá ty,ty,ale co s váma?Nudíte se?Kupte si medvídka mývala!

poa.li

Myslím, že dnes by ho „náhodou“ přejelo auto…