Moni27

Jaký to je žít s kamioňákem?

mám přítele ale není tak úplnej kamioňák jako týden pryč a víkend doma.Ale jezdi jen tak na měsíc pryč a pak je třeba 4 měsíce doma.Prostě různě.Tak nevim jestli to zvládnu.U mě je to takový že člověk neví kdy odjede kdy se naskytne nějaký akce.Řekl mi že to bude jezdit že ho ta práce baví a má za to peníze.Že chce aby jsem se měli dobře.Je pravda že to nejezdí pořád ted je třeba dva měsíce pryč a pak tu zase bude…
Doplňuji:
my jsem tak z roka 8měsíců spolu. odjíždí jen tak na měsíc na dva. Letos to bylo tak že odjel na 3týdny a pak na dva měsíce.Jinak je doma.Ale je to trochu jiný než vyloženej kamionak není pryč každej týden.Jen člověk neví kdy odjede a kdy ne…

Nejlepší odpověď
quentos

kamarádčin manžel je taky kamioňák. Trávit většinu času sama s cca 13-letým synem si zvykla. S manželem je neustále ve spojení alespoň na dálku (mobil, mail) a při oslovení je to samý miláček – paradoxně když se nevidíte furt, vztahu to může prospět, aspoň se na sebe těšíte.
Jiné to ovšem je, víte-li, že je „frí“ a mohl by vám s nějakou cizinkou zahnout.

Další odpovědi
led

Najhoršia nie je tá nepravidelná prítomnosť, ale to čakanie, keď je preč. A keď je v rizikovej oblasti, je to ešte horšie.
Na tú neprítomnosť sa dá zvyknúť, ale na čakanie nie.

Deli

Manžel jezdíval s kamionem, nyní už roky dispečeruje. Popravdě: nechtěla bych to. Jednak je pořád pryč, děti by ho neznaly, já nemám ráda v noci prázdnou postel, to radši to chrápání. Žena je na veškeré problémy – opravy doma, nemoci dětí, úřady, potíže s autem apod. sama. Je pravda, že peněz bývá dost, ale za jakou cenu?

Ewíík

Nevim jestli to vydrží bez sexu …

misa-radilka

Chodila jsem 4 měsíce s pilotem dopravního letadla létajícím v zahraničí… Dýl jsem to nezvládla, ačkoliv jsem se to snažila zachránit. Měl čas 1 den jednou za 14 dní, někdy se neozval třeba 5 dní vůbec (sms,mail,nic). (Přitom jsem si jistá, že mne taky moc miloval.) Je to na Tobě, zeptej se sama sebe, kolik času by Ti věnoval a kolik ho potřebuješ ty. Někdy to odloučení lidi může spojovat, někomu to tak může vyhovovat. Píšeš, že nevíš, jestli to zvládneš. Uvidíš sama, ale hlavně se netrap. Nesmí to přesáhnout určitou hranici, ale to poznáš. Hodně štěstí.

hanulka11

Myslím, že jsou i jiná povolání, kdy jsou muži mimo domov, dnes kdy spousta jich třeba na celý týden i dýl odjíždí za prací to není nic zvláštního.
Jde o to ,co od vztahu očekáváte – jestli to zvládnete oba. To ukáže jen čas.