Awe

Jaký to je styl hudby?

Ahoj…Já poslouchám defakto vše od jazzu,blues nebo kombinací různých stylů jako je prodigy…Zajímalo by mě jestli někdo z vás neví co je tohle za styl hudby? http://www.you­tube.com/watch?v=9qPwsqe­a33c
Mám pár songů v PC ale snažím se dohledat podobné
Doplňuji:
RyuzakiKate:Děkuji za tipy…Nakonec jsem to vyřešil na jiném fórum a teď můžu stahovat do zbláznění :)

Odpovědi
RyuzakiKate

Teta wiki říká, že je to hard-rock a post-grunge… To si myslím, že je hodně mimo :D Podle mě to je takovej pop-rock, alternative rock, něco takovýho… Jestli ti můžu teda dát typ, zkus ještě třeba Three Days Grace, Skillet, Breaking Benjamin, Silverstein, Hawthorne Heights, případně Sum 41, Green Day a podobně… Dřív jsem to milovala, teď si to asi z nostalgie pustím :)
Doplňuji:
Ježišmarjá, *tip samozřejmě…

anonym

Je to nějaká Amerika … bych řekla …možná modern metal…metal core trochu jak tomu teď říkají … Tak …není to uplne špatné,ale ne moje krevní skupina …

Idealni je napsat nazev kapely do gogle a hledat k tomu styl co píšou recenzenti i kapela sama …