martinecek20

Jaký to je linux ?

Dobrý den.všude ho vidím ve videích.. když otevřete nějaké okno tak máte vlevo nahoře v rohu 3 barevné tečky,nevíte jaký linux to je ? (je možné že je to třeba i ubuntu) Mockrát děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
honza95454

Popisuješ prostředí z MacOSu…

Další odpovědi
Lamalam

Ubuntu je jedna z distribucí Linuxu, používám ho a žádné tečky nikde nemám. Nezaleží pouze na distribuci ale i na grafickém uživatelském rozhraní, kterých je pro různé distribuce Linuxu několik.