Jaký tmel na rozbitou skleněnou tabuli ve dveřích?

Jaký tmel na rozbitou skleněnou tabuli ve dveřích? Mám interiérové dveře se 3 velkými samostatnými vsazenými "průhlednými" skleněnými tabulemi ve dveřích. Jednu tabuli jsem rozbil omylem. Našel jsem ale doma "náhradní" skleněnou tabuli stejných rozměrů. Chci to vyměnit ale nevím jaký tmel, jaký typ (když tak hodte přímo link) na to použít? Dveře jsou dřevěné. Tabule tam už rozměrově bude vsazena docela natěsno a budou ji tak držet odšroubovatelné dřevěné lišty, ale i tak to chce nějaký tmel na sklo a dřevěné dveře. Jaký byste doporučily (odkaz na koupi)? Díky moc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Použij běžný sklenářský tmel (kyt). Koupíš v drogerii, domácích potřebách nebo u sklenáře v přiměřeném balení.

Další odpovědi:

Zlatý

Použil bych transparentní silikonový, ale i obyčejný sklenářský tmel udělá své...
;-)

sklenářský tmel bych tam nedával. dal bych něco pružného, sanitární silikon, polyuretan.lepidlo.

jinak pokud opravdu toužíš po sklenářském tmelu, tak ho dělá Soudal v kartuši. Soudal doporučuji, protože pro ně pracuji :-D

Zlatý

Sklenářský tmel na jednu tabulku koupíš u sklenáře za pár korun. Ale pokud toho chceš víc, tak tady prodávají kýbl 20kg - http://www.mastersil.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.