AJICEK

Jaký ten nejlepší olej do Mazdy 626 r.v.99 benzin

Odpovědi
mosoj

Nejlepší je ten co doporučuje výrobce. Ale značku nečekej. Podívej se do příručky kde máš udané specifikace vhodného oleje dle API či SAE,
Podle toho jakým způsobem jezdíš si vyber rozsah viskozity ( 5W – 40, 10W –40, 5W – 30 atd. atd.) a až se rozhodneš, kup první značku, která těmto parametrům bude vyhovovat. Nemusí to být úplně ten nejdražší.
Doplňuji:
Ty udané specifikace dle API či SAE musí samozřejmě ten olej splňovat.