Lizart121

Jaký temperament máte?

Zde si můžete udělat test (zdarma): www.temperamen­t.wladik.net
Doplňuji:
Já jsem melancholik.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Melancholik

já ho taky před časem dělal, už jsem to stačil zapomenout, přesto vyšel stejný výsledek – melancholik. Vůbec to nesedí!

Další odpovědi
anonym

Melancholik

No, to zírám…

anonym

Melancholik

Doplňuji:
S příměsí flegmatika. Zmíněný test jsem již před časem dělala.

manon

Sangvinik

Doplňuji:
Ovšem tento test teď jsem si nedělala :)

KdoSiOdJinud

Flegmatik

Doplňuji:
http://tempera­ment.wladik.net/im­g.php?valee=6&va­len=4 :) prý to i sedí, ale tak je to jen obyč test vyplňovaný mnou a tedy podle mně :)

anonym

Melancholik

Tak to je pěkně uhozenej test, pokud já jsem melancholik, tak kde jsou potom cholerici a sangvinici? A tak jsem se těšila, že konečně jednou z toho vypadnu jako totální „flegmouš“. Zase nic.

anonym

Sangvinik

Každý nováček cítí potřebu originality a přitom na totéž téma je tu už 52 odkazů – viz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=temperament

redhead

Cholerik

Katusa

Cholerik

Kamionacka09

Melancholik

Typovala bych na sebe Sangvinika ale v testu mi vysel Melancholik.

Funna

Cholerik

se znám, takže vím, co jsem…a v testu mi vyšlo to samé…chorerici odpovídají podle pravdy…takže dělali jste to i vy ostatní, co vám to vyšlo jinak??? .-)

RyuzakiKate

Melancholik

Tyhle testy si dělat nemusím, znám svoje klady i zápory, ale tak abys neřek – ještě k tomu jsem labilní introvert.

SimakPida

Flegmatik

Doplňuji:
Stabilní flegmatik,tak to souhlasí.

terry

Opět špatně položená otázka. Nikdo není je n to či ono.

anonym

ad terry, to přece všichni soudní vědí.
Je to jen opakující se recidiva chabých pokusů o zábavu bez seriózního základu. Prostě jiná modifikace chatovacího nutkání.
Nota bene to tu už mnohokrát bylo, takže zase jedna trapárna.

manon

Já tedy nevím, ale já mám vlastně z každého kousek :))

anonym

Manon, ale to je tak v pořádku. Nikdo není jenom něco. A když ráno vstaneš a budeš pár odpovědí cítit jinak, tak to zase bude o něčem jiném. Pohoda.

manon

Jasně, ale k čemu pak takové členění? :) Tomu o těch odpovědích nerozumím. Vysvětlíš?