Zlatý

Jaký televizní seriál byl pro vás vyloženě návykový?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Krteček a Rumcajs

Další odpovědi:

Stříbrný

Jen počkej, zajíci!

Bronzový

Přátelé, Sex ve městě, Ally McBealová

Stříbrný

Nejsem televizně návykový typ, poslední dobou jsem spíš netelevizní typ :), naposled, co si vzpomínám, že jsem chtěla vidět každé pokračování a celkem se na to soustředila, tak to byl seriál Útěk z vězení (Prison Break) - ale s postupem seriálu do dalších sérií i tam zájem opadal.

Pokročilý

pro mě coby studenta psychologie to je anatomie lži a jediné, co mě drží od větší dávky než jeden díl denně je to, že mi brzy dojdou :)
Doplňuji:
jo a šestidílná pohádka O ztracené lásce, trochu hororová a jedním dílem naprosto zkažená, ale nemohla jsem si pomoct :)

Bronzový

Jako milovník nových technologií a sci-fi jsem si nemohl nechat uniknout jediný díl Hvézdné brány.

Zlatý

Jako módou a vztahy posedlá holka musím říct Sex ve městě. A hned v závěsu M. A. S. H. a Simpsonovi.
Z českých jednoznačně Nemocnice na kraji města (pouze prvních dvacet dílů).

Zlatý

MacGyver,Smallville,a pak ještě ty na které se dívám v kuse,teď momentálně třeba Grimm,v létě to byl Můj přítel Monk.

Zlatý

Přátelé, Útěk z vězení, Sex ve městě,
Zoufalé ženy, Ženy na stromech :D
a Divoký Anděl mě zasáh kvůli Facundovi
Aranovi, ale to přeci bolaku už víš :))
http://img2.bdbphotos.com/…

někdy vysílaly epizody pozdě, tak jsem
jich dost neviděla, ale u některých říkaly
co se dělo v minulých dílech :)
Doplňuji:
jé to nebyly Ženy na stromech, ale Muži na stromech !!

Pokročilý

Svýho času Stargate SG-1. Momentálně asi nejvíc ujíždím na Doctor Who.

Bronzový

Pokud lze za seriál považovat pořad "Sešlost" Luďka Nekudy, tak to je jednoznačný vítěz, vtipné scénky i inteligentní hrátky s češtinou mě vždy dostávaly.
A jinak jednoznačně M.A.S.H., dodnes mám z televize nahrané všechny díly na VHS...

Tak ráda jsem koukala na Akta X, že by byl návykový se říct nedá, neseděla jsem u toho pořád přišel mi to jako zajímavý seriál na to dobu, když to frčelo. Ale filmy typu Esmeralda, Divoký anděl tak ty jsem nemusela vidět pořád:-) Jinak jsou dokoukala Červeného trpaslíka ten nikde nezklame a ještě mě bavila Andromeda. Sci-fi vede.

Stříbrný

Pro mě byly návykové skoro všechny seriály za komunistů.Vždycky jsem pracoval na směny a večerní díl opakovali druhý den dopoledne.Po revoluci když začaly seriály na různých televizích, tak jsem se zařekl, že na žádný se dívat nebudu, ( pracoval jsem opět na několik směn) protože žádný další den neopakovali a abych si kvůli tomu koupil video či v dnešní době jinou technologii, tak na to je škoda peněz.Ty potřebuji na důležitější věci než na tato zařízení.

Stříbrný

Ztraceni

m*a*s*h*
red dwarf
star gate

no a potom televizne noviny.

Pokročilý

Teorie velkého třesku. Pro mě jednoznačně nejgeniálnější seriál.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

radce: fakt jo? nekuda jo? :) tak toho já zase, řekněme že "nemusím" :)

Bronzový

radce

Tak to já ho fakt můžu! Nejen kvůli té češtině, i proto že přes politické "klacky pod nohama" se dokázal prosadit. Bohužel na to pravděpodobně i "dojel"...

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.