Nykki

Jaký telefon pro desetileté dítě?

Zdravím,
potřebovala bych poradit. Jaký telefon by se měl koupit desetileté dívce, pro doplnění- chce dotykový s wifi,samozřejmě české menu a možností paměťové karty a nějaký co se hned nerozpadne a něco málo vydrží. Cenové rozhraní do 2000,– ,víc ani ťuk. Prosím o vaše názory a když bude možnost i o nějaké zkušenosti..
Doplňuji:
Pro Ellu:

Natálka je skromná a teď se hodně snažila i ve škole,jediné co si opravdu už ok přeje je telefon jako mám já ani ne za dva a půl a má wifi,paměťovku­..prostě více než normální telefon. A mně už také unavuje jí pořád dávat nějaké ochozené telefony ,kde vydrží baterka chvíli nebo u kvalitních telefonů neseženu baterku… Nebudu to rozebírat stejně už mám vybráno i s wifi i paměťovka za 1,800,– a wifi chce jenom kvůli tomu,protože jí máme doma a jelikož já příští rok nastupuji na intr a u nás je počítač jenom jeden,už si nebude moci hrát s tím mým mobilem… Klidně si myslete co chceme o tom co tady píšu,ale já ji miluji a ona si zaslouží za to co zažila ten telefon…

Nejlepší odpověď
Bedy

Do 2000Kč toho moc neseženete při požadavcích dotykový telefon s wifi.
Určitě se vyhněte levným telefonům zn. Samsung a LG, nestojí za moc…

Můžu doporučit Nokia Asha 306, na internetu ho do 2000Kč seženete.
případně můžu doporučit Sony Ericsson WT13 Walkman Mix, který se dá do dvou tisíc taky sehnat.
Doplňuji:
Někteří autoři svých odpovědí by si nejraději zasloužili opravdu kulku do hlavy – jestliže Vás nebaví tady radit, tak se na to vyprdněte a je to. Takhle jen škodíte té poradně, tazatele to pak mrzí a řekne si „Tak a tady se už nezeptám, protože by mě zase jakási paní chytrá M. nebo ještě chytřejší Ella mě zase odbyde nebo dokonce "vyfakuje“."

Prostě pokrok jde dopředu a děti ten internet potřebují – učí se vyhledávat si informace, tvoří si různé referátky nebo prezentace a ten internet je potřeba. Je to prostě médium jako každé jiné.

Spousta dotykových telefonů pád vydrží, nevím, jeslti něco paní chytré říká pojem Gorilla glass. Dokonce na Microsoftém tabletu Surface skatebordoval nějaký skater a ten tablet to vydržel. A to sakra svědčí o kvalitě některých dotykových obrazovek.

Takže si prosím příště hloupé řeči odpusťte a jeslti vás to prudí radit, tak se na to vykašlete. Nikdo vás tu nedrží, nikdo vás tu nenutí radit, nikdo vás nenutí sem chodit. Aspoň pomůžete této poradně a tazatel se sem pak rád vrátí – uvidí, že mu tu lidi poradí. Takhle se příště na tuto poradnu vykašle a půjde se zeptat jinam, kde mu poradí rádi.

Další odpovědi
Heathy

Zkuste LG KP500-je to levný a nijak složitý mobil a dizign je pěkný,má to základní funkce myslím,že pro 10dítě ideální a navíc bude ráda,že je dotykový.

krum

http://www.al­za.cz/mobilni-telefony/smartphone-telefony/18845588­.htm#f&limit=-1/2000&pg=1&po=1

Zkuste se podívat na odkaz, třeba něco vyberete.

panxnotdead

Nějaký levný a aby nebyl složitý.

anonym

Doporučoval bych telefon především ODOLNÝ … je to u malých dětí skoro nejdůležitější atribut a přitom ho málo který rodič při nákupu zohledňuje. Přitom telefon odolný proti kapalinám, prachu a mechanickému namáhání vydrží rozhodně v rukou dítěte mnohem déle a díky tomu je možné koupit technologicky vyspělejší model než jen ten nejhloupější telefon na světě 🙂

Zkuste na webu http://www.lep­sitelefon.cz posunout myší štítek „Odolný“ do nejdůležitějšího preferenčního pole, štítek „Levný“ tamtéž … uvidíte sama co vám doporučí

anonym

zkuste k výběru telefonu použít rádce na adrese http://www.lep­sitelefon.cz

… web se ovládá jednoduše, stačí jen určit požadované vlastnosti telefonu přetahováním štítků nadepsaných různými vlastnostmi telefonů uvnitř preferenčního pole rozděleného na oblasti kterým je přikládána různá důležitost.