panenka

Jaký telefon koupit své dceři

Dobrý den moje dcera si na Vánoce přeje mobil má obsahovat rádio,foták,mp 3 kdyžtak i videokameru můžete mi nějaký doporučit né moc složitý na ovládání děkuji

Nejlepší odpověď
myšpulín

Já mám druhým rokem Nokii 5310 ExpressMusic a jsem s ním spokojená.
Na ovládání je jednoduchý a splňuje požadavky Vaší dcery 🙂

Další odpovědi
mosoj

Panenko všechno je jinak. Nevím v jaké společnosti dětí se Tvoje dcera nachází. Ale je třeba koupit takový, aby se líbil těm ostatním, nebo ji vykoušou z komunity. Ne že by se mi to líbilo, ale takto to dneska chodí.

skorcovaz

LG Cookie.. Levný, dotykový, lehce se ovládá.. Doporučuji zkusit nakoupit přes Heureka.cz

Jahoda

Já už přes rok vlastním mobil Sony Ericsson W395. Jsem nadmíru spokojena! Obsahuje Bluetooth, rádio (mnoho stanic), foťák, mp3 a mp4, můžete natáčet,… Na ovládání není složitý. Navíc mi už mnohokrát spadl na zem z velké výšky a nic. Nezasekl se, display nepraskl, možná se jen kousek barvy oloupl, jinak nic. Na mobil jsem dokonce i nechtěně stoupla a taktéž nic – display a ostatní v pořádku, takže i hodně vydrží. Opravdu doporučuji 🙂

Domka

Sumsung Corbi