martyuno

Který telefon byste mi doporučili: Honor 8, Huawei P9, nebo Asus Zenfone 3?

Který z těchto telefonů byste mi doporučili?
HONOR 8 , HUAWEI P9 , ASUS ZENFONE 3(ZE520KL).
Předem děkuji za inspiraci

Odpovědi
JájsemRaibek

Vertu, signature touch.
http://mobil.id­nes.cz/luxusni-vertu-signature-touch-dmf-/telefony.aspx?c=A150924­_134326_telefo­ny_hro

Questman

Jak píše Raibek, jestli chceš vypadat jako buzerant, je ta Verta jasná volba :)

jo počkat, tys chtěl vlastně mobil, a ne vypadat jako bavorský prznitel dětí, viď? V tom případě v téhle cenové relaci Xiaomi mi5, LG G4 nebo tu P9.
Ty ostatní dva jsou víceméně experimenty s nejistou podporou do budoucna a pochybnou kvalitou výroby, tedy vyhozené peníze.

tomik258

Za sebe bych doporučil Huawei P9, ale klidně stačí i jen lite verze, je to za málo peněz, hodně muziky podle mě. Mám ho cca měsíc a zatím maximální spokojenost. Nyní ho mají i ve více shopech v akci, například v electroworde jsem koukal http://www.le­takomat.cz/elec­tro-world/aktualni-letak-172/?page=8 že k němu i Powerbank jako dárek ještě dostaneš 🙂