zdennyve

Jaký tekutý prostředek se dá použít na rovnou střechu? proti zatékání!

jedná se o malý přístavek u zahradní chatky
Doplňuji:
omlouvám se -jsou tam desky a na nich térák,

Odpovědi
mosoj

Co kdyby jsi napsala co je na střeše za krytinu?
Doplňuji:
Pokud je tam asfaltová lepenka tak :
http://www.sci-data.cz/detail/sci-mat/476Vv6062/barva-disperzni-pro-hydroizolaci-strech-tebaplast

Kankys

Já bych použil lepenku asfaltovou.

cukrar

térák, to může být mnoho druhů. Asi myslíte asfaltovou lepenku svařenou z pásů?
Pokud je kvalitní, nemůže tam zatékat. Pokud je špatná, nátěr moc nepomůže.
Lze použít gumoasfalt, ale ta pracnost a cena. Lepší je dát novou lepenku a opatřit nátěrem Reflexol.

elektrikář

Použil bych nátěr na bázi gumoasfaltu. Nebo pokud je to malá plocha použít rozehřátý asfalt.