PatricieA

Jaký suvenýr by si měl každý koupit při návštěvě Londýna nebo Anglie?

Odpovědi
anonym

Jaký chce…
Takové suvenýry jsou – bez vzpomínek a osobnosti toho, kdo si je koupil, jen nic neříkající cetky.
___
Já jsem třeba v Londýně ochutnal všechna piva (asi 30) na ´čepu´ sympatického pubu se sympatickým výčepním – a to je ´nějaký´ suvenýr.
😉

Clarissa

Záleží co máš ráda, sbíráš, chybí ti do domácnosti… Já třeba z každé dovolené si přináším ručně malovaný obrázky a malé napodobeniny hlavních dominant daného města/státu, naši si přinášeli zase mince a hlavně neustále fotí, babička pokud vím si přinášela nějaké sošky ze starověkých civilizacích.

Pokud jde přímo o Anglii tak mě napadá čaj :)

Drap

Žádný.............

Stingo

Třeba symbol Londýna je Big Ben, prodavaj tam jeho modely.

KerrKnock

Záleží na každém, co se mu líbí a na co bude rád vzpomínat. Ať už to jsou typické čaje, přívěšky na klíče- Big Ben, Londýnské oko, nebo nějaké pohlednice, hrníček s pěkným nápisem, vařečku s vlajkou…

arygnoc

najčastejšie nejaký gýč – v tom sú aj angláni preborníci.
od hrnčekov cez tričká, pohľadnice, čapice a rôzne modely.

skúste napr. nejakú keramiku s kráľovskou rodinou, ale dostanete ich portrét prakticky na všetkom možnom.