MacChill

Jaký stříhací program byste doporučili pro práci s opravdu dlouhými videi?

3 hodiny a více. Nechci aby mi to neustále padalo…
Doplňuji:
No tak zatím s tím nemam problém, spíš mě zajímalo který program použít pro můj nový projekt, abych těmto problémům předešel.....

Odpovědi
Michal Kole

To spíš dělají kodeky než program samotný nebo máš málo virtuální paměti (Ge0rge něco o tom psal, že když chybí paměť tak program spadne).

Já používám Windows Live Movie Maker, musíš mít ale legální Windows

http://explore­.live.com/win­dows-live-movie-maker