Lucule13

jaký ste měli strašidelný zážitek nebo nevysvětlitel­ný jev?

Nejlepší odpověď
venkovan

Podíval jsem se na své bankovní konto. Bylo to strašidelné i nevysvětlitelné.
To ostaní co mne potkalo je detail.

Další odpovědi
anonym

Mam oboji : Kazde rano v koupelne. ! Co bych dala za jina … cizi strasidla ! 🙂 -iv-

barnajka

Jeden strašidelný zážitek mám, mrazí mě z něj ještě dneska – a to nemá s duchy nebo UFO nic společnýho :)
Asi před 6 lety jsem se chystala jít se svým cca měsíc starým štěňátkem na procházku do lesa. Bylo parný léto a náš les je jeden velký kopec – proto jsem se nakonec rozhodla zůstat na louce pod lesem, ten výšlap by byl pro pejska moc velký záběr.
Druhý den jsem se dozvěděla, že se u nás ve městě stala vražda: tuším, že vnuk zabil svou babičku (říkalo se, že ji „vzal“ sekerou po hlavě). Stalo se to právě v tom lese, kam jsem plánovala jít – právě v místech, kam jsem plánovala jít..a zhruba ve stejný čas.
Dodneška mám z toho smíšený pocity: na jednu stranu si říkám, že je dobře, že jsem tam tehdy nešla – už jsem to mohla mít „za sebou“ i já.
Na stranu druhou si říkám, že kdybych tam šla, možná ta paní mohla žít. Třeba byl ten kluk obyčejná srágora, lekl by se a utekl :(