Lenjička

Jaký sport vede k redukci váhy a ne k tvorbě svalstva?

Svaly jsou totiž těžší než tuk, a proto bych nerada měla stehna jako krasobruslařka a byla stále nad 80 kily…

Nejlepší odpověď
dědapetr

SPORTOVNÍ MEDICÍNA – REDUKCE TĚLESNÉ HMOTNOSTI A POHYBOVÉ AKTIVITY

Zdroj: http://www.fno­.cz/usek-telovychovneho-lekarstvi/sportovni-medicina-redukce-telesne-hmotnosti-a-pohybove-aktivity

Další odpovědi
Travis

To je u každého jiné, ale existují hodinky (prodávají se snad v každém sportu), které měří tepové frekvence a ukazují, v jaké frekvenci dochází ke spalování a v jaké už ke tvorbě svalstva.

jendahun

Jóga.