Zepple

Jaký sport je vhodný na bolavá záda?

Bolí mě záda, už jsem byla na rehabilitaci. Doporučili mi abych začala dělat nějaký sport (,protože nic nedělám…) Mám začít dělat něco, co mě bude bavit. Občas si půjdu zaplavat a chtěla bych začít cvičit power jógu, myslíte, že to je vhodné? Děkuji.

Odpovědi
Drap

Joga bude určitě vhodná.

M.

Asi ano. Přidala bych k tomu cviky s míčem. (tím velkým nafukovacím, nevzpomenu si na název)

tom004

Není nad přesně položenou otázku. Na tu Tvou se dá odpovědět cokoliv a všechno by mohlo být správně.

Michal Kole

PLAVAT se NAUČ nebo to dostaneš od mě SOUDNÍM přípakazem 😁 😁

Na záda je nejlepší ZNAK, to ani nepotřebuješ kolíček na nose a brýle, protože obličej máš nad vodou !

Elenka

Určitě to plavání, ty záda se musí posilovat. Jóga je na to taky perfektní. Pak taky cvičit a chodit na rehabilitace, ale ty si, myslím, jsou k ničemu. Jsou párkrát a potom člověk musí sám cvičit doma, jenže, většině lidí se doma nechce :). Ani mě ne ;)

Adolf Pytler

Wrestling , box , karate , judo …