pepe88

Jaký sport doporučite človeku s váhou 127 kg a výškou skoro 2 metry?

Běh nemohu, moc těžká váha.

Nejlepší odpověď
bolak

Hod kladivem, vzpírání, box.

Další odpovědi
odik

Začít chodit do fitka = tuk přeměnit na svaly, a pak zvládneš klidně americký fotbal.

Pokud se sebou nechceš nic dělat, tak max házet šipky na terč.

gecco

Zkus sumó…
😉
Mimochodem – 200/127 může znamenat postavu osvalenou i obtloustlou – takže záleží, proč chceš ten sport poradit, jaký má být ´výsledek´…

dědapetr

Plavání,doporučení od lékaře,mámto samé.

Zdroj: http://www.obe­zita.cz/clanky/po­hyb/plavani/

ponovotny

plavání – nemyslím koupání

Nechápavé

Co mu radis za pitomost,
Tuk premenit na svaly LOL..
Prvni zhubnout potom nabirat

ponovotny

pepe88-začni jednou týdně plavat kilák a pak to zvedni na dvakrát týdně a pak si přidávej i kiláky..
plavej ze začátku prsa, ale tak že zanořuješ hlavu a vydechuješ do vody – když budeš plavat hodně kiláků s hlavou furt z vody „zalomenou hlavou“ tak si můžeš „dojebat“ horní část zad. je možná dobrý používat brýle a při plavání se snažit aby jsi cítil, že plaveš postupně čím dál „ladněji“

ponovotny

Nechápavé- „tuk přeměnit ve svaly“ není žádná blbost, ale řečnický obrat. Pro tvoji zajímavost oba procesy tedy spalování tuků a nabývání svalové hmoty probíhají současně a ne odděleně jak popisuješ…

anonym

ponovotny, máš recht 🙂