Agneta

Jaký spor měla M. Kubišová s H. Vondráčkovou?

Nejlepší odpověď
anonym

V dubnu 2008 zpěvačka Marta Kubišová oznámila, že nevystoupí na plánovaném turné ke 40. výročí skupiny Golden Kids (trio Kubišová, Helena Vondráčková a Václav Neckář), šňůra se proto ruší. Podle Kubišové nebyl projekt umělecky připraven a ani neměla s producentem Martinem Michalem uzavřenou smlouvu. Zahajovací koncert šňůry se měl konat 17. května 2008 v pražské Lucerně. Michal se nakonec rozhodl turné nahradit samostatnými koncerty Heleny Vondráčkové s hosty.

Tady jsou další články o jejich sporu.
https://www.go­ogle.cz/search?q=sou­dn%C3%AD+spor+ku­bi%C5%A1ov%C3%A1+von­dr%C3%A1%C4%8Dkov%C3%A1&­ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=CrDwU4ShC8­OI8Qeou4D4BA

Další odpovědi
zzzzz

Žádný, paní Kubišová spory nevyhledává:-))

Spor měl Vondráček (Michal) to je ten pán co každého hned žaluje, chudáček všichni mu ubližují:-DD