Jaký soubor mám stáhnout pro Windows xp 32bit nebo 64bit?

Jaký soubor mám stáhnout pro Windows xp 32bit nebo 64bit? děkuji

Odpovědi
anonym

pokud si nejste jistý, pak vám bude stačit 32bit, to bude fungovat díky zpětné kompatibilitě vždy.

zjistěte si jaký máte operační systém (pokud máte XP pak hledejte jen 32bitove aplikace) pokud mate visty nebo 7 pak se podivejte do ovladacich panelu, je celkem pravdepodobne ze byste mohl mit jejich 64bitovou variantu.

GangstaHelper

Podle toho, o co se jedná, nemusí vždy fungovat ani 32 bitová verze.

Stiskněte Win+Pause a zobrazí se Vám informace o systému. Pokud tam informace o bitech nebude, stáhněte 32 Bitovou verzi.

NickD

Pravým na tento počítač/Vlastnosti/
Tam máte napsaný váš operační system včetně bytové verze.