střevo

Jaký sou předpisy na vyšlehání pomlázkou?

Jak holku správně vymrskat?

Nejlepší odpověď
marci1

Hlavně se šlehá jen symbolicky, náznakově, nebo jen jemně. Dívky a ženy to má omladit a ne aby je to bolelo, či aby byly zmrzačeny ! Nějak si to někteří muži neuvědomují. Muži s citem, máme vás rády. 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Do bezvědomí.

gecco

„Předpisy“ jsou lokální…
;-DD
Ale pokud můžeš – zvol jalovec…
😉

Drap

Předpisy nejsou ani na vyšlehání ani na nástroj. Vše podléhá místní tradici v konkrétní lokalitě.

anonym

žádné nejsou

Agneta

Lamalam >>> hnusná fašistoídní masochistka? (nebo co se stalo?) My ti to od srdce přejem, když je to tvým přáním, napiš pak, jaké to bylo :DDD

…spíš bych řekla, žes studovala v Saudské Arábii, nebo spřátelených diktaturách s plynovými komorami a el. křeslem? Že ano? :DDD