samicek333

Jaký software na čtení knih funguje v samsungu?

Dobrý den, mám samsung monte a chtěla bych se zeptat, jaký program na čtení knih v něm funguje. Read maniac mi nejde, ale jde mi word, excel, powerpoint, poznámkový blok a PDF. Podporuje soubory jar. Kdyby měl někdo soubory s tímto telefonem nebo nějýk tímto programem, nejlépe nějakým, který se dá někde stáhnout, tak to prosím napište, díky…

Odpovědi
DDarent

Já mam v Samsungu již zabudovanou čtečku…
Prostě obsah hodim například do poznámkového bloku a uploadnu to do mobilu. Jestli ale myslíte program, kterej by čet knížky, tak to neni možný, tuten mobil by takovej program ani nespustil, protože by to bylo příliš hardwarově náročný, nato byste potřebovala aspoň jeden GHZ a lepší OS.

anonym

Monte je dost zastaraly … nove samsungy jako jsou treba samsung galaxy uz maji os Android tam neni zadny problém protoze tento os ma ceskou ctecku knih uz v zakladni vybave