Michal Kole

Jaký slušnější synonymum pro slovo bytná ? Člen společenství vlastníků bytů je dlouhé a málo představitelné o co jde

Nejlepší odpověď
Drap

paní domácí

Další odpovědi
iceT

Bytná snad není sprosté slovo…

marci1

Vlastník, popř.majitel bytu ( v ženském rodě ).

Dochy

Hlavně bych řekl, že slovo „bytná“ není významově podobné s „člen společenství…“.
Bytná je „bytnou“ pouze ve vztahu k podnájemníkovi, kdežto „člen společenství…“ je zkrátka majitel bytu (i bytu, který je používán pouze pro osobní potřebu – bez nájemníků/pod­nájemníků)

Patricies

Prodala jsem už všechny 4 byty co jsem měla, protože dělat bytnou mne opravu nenaplňovalo, všechny 4 byty v Praze jsem prodala s realitní kanceláří https://www.e­doxreality.cz/, která se o celý prodej postarala, ani u jednoho bytu nebyla žádná komplikace.