Katru7

Jaký si pořídit mobil?

Chtěla by hlavně dotykový,kolem 3000 kč,,,líbili se mi různé typy sony xperia, ale stále si nedokážu vybrat,porádí­te? Díky

Nejlepší odpověď
www

Kolem té ceny bych vybral miro, viz zdroj.
P.S: Pokud dáš odkaz do lišty vpravo, najdeš spoustu přechozích odpovědí na podobnou otázku.

Zdroj: mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-xperia-miro/

Další odpovědi
odpomass

Tak to já bych vybrala tenhle…
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/zte-blade-ii/#!o=2

Bedy

Kolem těch 3000 se dá už celkem koupit něco použitelnýho. V týhle cenový kategorii bych nekupoval mobily s Androidem – ten Android potřebuje výkonnější hardware a to tyhlety levnější moibly zpravidla nemají, včetně těch levných Sony Xperii.

Kdžy se podívám na podobné mobily, tak bych mohl doporučit mobil Nokia Asha 311.
K týhle Nokii dostanete zdarma 40 pěkných her od EA Games a další spoustu her a aplikací (i zdarma) stáhnete z Nokia Ovi obchodu (něco na způsob Google Play/Android Marketu, Windows Marketplace, apod.)
Tohle je mobil pro ne příliš náročný uživatele, je rychlý, svižný, má samozřejmě foťák, wifinu a 3G. Výhodou je i možnost si nainstalovat internetový prohlížeč Nokia Xpress, který dokáže ušetřit ještě víc stahovaných dat, než Opera Mini. Tím pádem si tak rychle nevyčerpáte internetový limit FUP a prohlížení stárnek bude ještě rychlejší.
Baterka má takovou standardní výdrž, tak ty dva dny vydrží při běžném používání.

No kdybyste chtěla trochu něco lepšího, doporučím mobil Nokia 500.
Má o něco lepší foťák než ta Asha 311 a má operační systém Symbian Belle. Symbian Belle není určitě špatný systém, mobil je celkem rychlý, nijak se moc neseká, v pohodě to ten mobil „utáhne“.
Co se týká aplikací a her, tak řadu najdete zase v tom Nokia Ovi obchodu. K tomuto mobilu dostanete zdarma plnohodnotnou offline GPS navigaci zdarma – nemusíte se tedy pokaždé připojovat k internetu, když zapnete navigaci.
Samozřejmostí je zase wifina, 3G apod.

Nebo můžu doporučit ještě mobil Nokia Lumia 610 – ten má operační systém WIndows Phone, který je velice úsporný, rychlý a svižný, má výbornou podporu, má větší výběr aplikací a her, než Symbian, nabízí pěkný herní portál Xbox Live, kde můžete hrát řadu známých her z Xboxu (=herní konzole od Microsoftu). Samozřejmostí je zase wifina a 3G.
Lumia 610 má i lepší foťák, než Nokia 500, má blesk a automatické ostření. Velmi solidní mobil na focení.
Stejně jako Nokia 500 má tu navigaci zdarma a k tomu ještě navíc máte zdarma plnohodnotný mobilní Microsoft Office – takže si tam můžete v pohodě koukat a vytvářet prezentace, dokumenty, grafy, apod. Prostě skoro jako na počítači.

Akorát nevýhodou je to, že Lumia 610 nemá narozdíl od dvou předchozích mobilů slot na paměťové karty, takže se budete muset uspokojit s vnitřní pamětí o velikosti 8GB + 7GB cloudové úložiště SkyDrive (SkyDrive je něco jako Ulož.to akorát s tím rozdílem, že ty soubory co tam máte nahraný nikdo cizí neuvidí, jen ten, komu to "dovolíte"zjed­nodušeně řečeno).
Ta Lumia 610 stojí tak těch 3500–4000Kč, je malinko dražší, než Nokia 500 nebo Asha 311.

Fantom Nasty

např.Nokii Ashu 303-je dotykový a má i Qwerty klávesnici,nebo si připlat 1.000kč a kup si Samsunga Galaxy Ace 2.

richard68

Jak řiká Fantom na tehle supr telefon http://interlin­k.tsbohemia.cz/sam­sung-omnia-m-gt-s7530eaaxez-_d147888.html stačí když přihodíš 900. Má rychlejší OS Windows Phone.