veronika36

Jaký si mám zvolit jazyk?

Do pondělí si máme vybrat veškole 2. jazyk buď francouštinu nebo ruštinu, co byste mi doporučili a proč? Myslím si, že jazyky mi jdou a v budoucnu bych chtěla být moderátorkou, učitelkou nebo nějaký obor právníka…vůbec nevím, co si mám vybrat, netuším, co se mi později v životě bude hodit.

Odpovědi
ginze

Ruštinu + důvod ( odpověď)

Doplňuji:
Ruština je docela lehká, navíc je teď ve světě čím dál víc potřeba, začíná být skoro důležitá jako angličtina.

marci1

Francouštinu + důvod ( odpověď)

Doplňuji:
Francouzštinu a to vzhledem k tomu, jaké povolání byste chtěla vykonávat. Ruštinu bych doporučila v případě, že byste se chtěla zabývat obchodem.

Lukyn0

Ruštinu + důvod ( odpověď)

Doplňuji:
Ruština má v našem státě větší uplatnění.

Anna007

Ruštinu + důvod ( odpověď)

Doplňuji:
Pro toho právníka určitě ruštinu, u nás mají právníci docela dost ruských klientů.

isteron

Francouštinu + důvod ( odpověď)

Jose1f

viz. má odpověď