Oprah

Jaký si mám koupit program na úpravu fotografií v češtině, abych mohla vkládat do fotografií různé rámečky a text.

Ale tak aby tam bylo těch rámečků opravdu spousta, nebo obrázků, které se postupně skládají do sebe.. Tak si můžete rámeček vytvořit sama. Díky, a nejsem ta, která se tu celý den ptá na podobnou otázku, já si chci program koupit, abych s ním mohla pracovat v ateliéru, děkuji..

Nejlepší odpověď
www

Koupit, tak doporučuji
Zoner Photo Studio, umí vše jako rovněž placený
Photoscop

Další odpovědi
DDarent

Tak na to nepotřebujete placený!!!
Ale když už chcete hodně rámečků a funkcí tak si kupte Picnic!!!

E.n

Já používám Picnik, nnení to čeština, ale jednoducha angličtina, stranky mi přijdou přehledne a je tam snad vše i když u těch rámečků to si nejsem jistá..

Balu103

GIMP je zadarmo, legálne a aj v češtine. Síce má pre mnohých neobvyklý interface, ale to nič neuberá z jeho funkčnosti. Hlavne nie je problém vyskúšař ho, či vyhovuje alebo nie.

Zdroj: www.gimp.org

amigo

zkus PHOTOSCAPE a uvidíš, jestli ti bude vyhovovat.
STAHUJ.cz, SLUNEČNICE.cz