vivatis2-

Jaký seriál máte radši?

Nejlepší odpověď
quentos

Nesleduji

obojí jsou stejné s***

Další odpovědi
Berušinka

Nesleduji

Hrozně to požírá čas a stejně si z toho nic nevezmu, takle kdyby dávali pravidelně nějaké dokumenty – to bych brala – ale tohle mi nic nepřináší, naopak bere.

anonym

Nesleduji

Quentos to už porovnal za nás, oba patří do stejné žumpy laciného kýče a braku.
Asi je pro tazatele příznačný omezený výběr, přece jenom jsou občas i slušnější některé krimi a z ČT2 taky ani ťuk.
P.S. Při zadávání výrazných nadpisů v možnostech ankety, by bylo dobré trochu více pozornosti věnovat chybějícím písmenům či diakritice.

dědapetr

Nesleduji

Nesleduji žádné seriály tohoto typu.Nedá se na to dívat!

Alesh

Nesleduji

Podívám se, až se budu potřebovat vyzvracet. 🙂

baghira

Nesleduji

Jediný seriál, který jsem v poslední době sledoval, byl NCIS

barnajka

Nesleduji

Ještě tak před rokem, rokem a půl jsem občas koukla na Ulici – fakt občas. Stačilo mrknout 2× týdně, pak X dní nic..a člověk stejně o nic moc nepřišel :) Dneska nekoukám na televizi vůbec, žiju – a žiju spokojeně. Akorát teda s ženskýma kolem máme o jedno konverzační téma míň – mamka kouká, kámošky vesměs koukají…a jako exot si připadám já :))
Když se zeptám, co na tom furt mají, prý: Když ono je to takový hezký…a ze života!!!!
Kdybych je neměla ráda, snad se s nima i přstanu kamarádit :))

casey

Nesleduji

z ceskych jsem obcas koukl na kriminalku andel. Ale to byly ucelene pribehy, ne tak uplne serial

Deli

Ordinace v růžově zahradě 2

Já vím… ale když mě se fakt líbí!

Drap

Nesleduji

Nozdrolomo

Nesleduji

DusanOrlik

Ordinace v růžově zahradě 2

GM

Nesleduji

funky

Nesleduji

Jikra

Nesleduji

coco

Nedokžu porovnat

Úplně jiné: Zoufalé manželky, Vraždy v Midsomeru,Záz­račná planeta,Tudorovci…

Kerberus

Vivatisi, nebylo by vhodné, kdyby ses zamyslel nad výběrem anket, formulací otázek? Většina tvých anket již byla vložená…

Je přece víc seriálů než jen ty dva…

Na otázku – Jaký seriál – odpovídám – zajímavý. Který seriál – doplňuji název seriálu…