Heřman

Jaký se vám líbí dotykový mobil jak z pohledu užitečnosti tak i vzhledu.

Doplňuji:
A jestli mohu podotknou tak (koukejte) i na cenu (do 5.000,– Kč)

Nejlepší odpověď
mosoj

Telefon hodně používám a nosím ho po kapsách. K čemu nosit minitelevizi ?
Na „IN“ neslyším !!!

Další odpovědi
Damiana

Mám iPhone4 a jsem maximálně spokojená. Funkce super, je to rychlý šikula. Jeho design se mi líbí, ale mám ho v hodně elegantním pouzdře, takže vypadá tip-ťop!

Drap

Mě žádný, upřednostňuji klasická tlačítka.

jendahun

Už jsem to tu kdesi psal.Měl jsem Samsung Star a bylo to neštěstí.Ten se opravdu nepovedl.Byl jsem zastáncem klasické klávesnice,dokud se mi nedostal před dvěma měsíci do rukou SE Xperia Mini Pro.Patří do těch levnějších,ale jsem nadšen jak rychlostí s 1GB procesorem,tak i s Androidem.Maily a video jde nádherně.Problém všech dotykových mobilů je asi krátká výdrž na nabití – jsou to žrouti energie.

anonym

Úplně nejvíc Samsung Galaxy Note, i když to je spíš takovej tablet do kapsy. Jinak je pro mně stále nejlepší Galaxy SII a to po všech stránkách. A do 5ti tisíc… Asi Sony Ericsson X10 mini pro