nikeroska

Jaký rozsah má mít zpráva z konference??

je to otázka pár řádků nebo několik stran? děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se takto formulovat. Záleží na tom z jaké konference. Jiná zpráva bude asi ze světové ekonomické konference a jiná z konference místního klubu důchodců.
Důležité pro rozsah je také to, k čemu má zpráva sloužit. Pro něco stačí několikařádková stručná informativní zpráva a pro něco bude padesátistránkový elaborát mít třeba malý rozsah

Další odpovědi
Michal Kole

To ti měl řéct učitel jaké má představy nebo vedení školy jaké nastavilo „standardy“ pro písemné práce tohoto typu.