Tata

Jaký rozdíl je mezi netbookem a notebookem

Jsem úplný laik který se nevyzná v PC. Mohl by mi někdo polopaticky vysvětlit jaký je mezi nimi rozdíl.

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud uvažujete o pořízení nového přenosného počítače, možná se rozhodujete i o tom, zda pořídit plnohodnotný notebook, nebo jeho módní zmenšeninu. Obvyklými argumenty pro jeden či druhý jsou výkon a výbava, ale existují i další, méně tradiční.
link:

Zdroj: http://pcworld­.cz/hardware/net­book-notebook-ktery-si-vybrat-7379

Další odpovědi
kropitko

Netbookem je hlavně na připojení na net,,notebook má širší využití,,,,