ANONYMKA-248

jaký romantický film je nejlepší?

Nejlepší odpověď
johana 56

Nelepší jsou asi všechny,vždycky skončí dobře.Podle románů známých spisovatelek jich bylo natočeno hodně,ten opravdu nej.. není lehké vybrat.

Další odpovědi
Heřman

Promě je nejlepší romantický film TITANIC

iceT

Mě se moc líbil Zápisník jedné lásky,to byla fakt romantika,a ne úplně romantický byl i film Jak přicházejí sny,u toho si vždycky zaslzím.

fablen

nejlepší není žádný, jsou filmy krásné, dobré, lepší, horší, špatné, ale nikdy nelze určit jeden jediný jako nejlepší

Rufus

Romantické, které končí šťastně, ale ty, co mají smutný konec mě vždycky více chytnou za srdce a víc na ně nějak vzpomínám…