karolka<3

Jaký román byste doporučili. Nejlépe ve stylu J. Austen a CH. Bronteové

Dobrý den,
zbývá ještě kus prázdnin a mě už došly nápady na knihy. Tak se ptám, jakou knihu (nejlépe román) byste mi doporučili? Nejlépe nějakou ve stylu Pýchy a předsudku či Jany Eyrové. Předem moc děkuju za odpovědi :)

Odpovědi
Botanik

http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2011­0211103447AAk­sNZN

kartar

Podobné romány ako Jana Eyrová by mohli byť tieto: Citový život Diany de Poitier,Katri­na,Ruže na úver,severská sága Večne spievajú lesy,ale vyskúšajte aj Robert Merle: Malevil.Je iný,ale prinúti vás dlhšie sa zamýšľať,alebo výborný preklad čínskych rozprávok Brokátový obraz.Prajem pekné chvíle.