pondělí

Jaký řidičák

jaký řidičák mohu dostat,když mi ještě není 18 let
Doplňuji:
kropítko můj strýc má tři tituly před jménem a dva za jmenem a čtyřikrát neudělal
tím,že někdo nemá u jména nějaké písmena to z něho nědělá blbce,
blbec spíš je ten co se namyšluje

Nejlepší odpověď
kropitko

Řidičák nedostaneš,je potřeba si ho udělat. Takže zajdi do autoškoly,trochu to okoukni. Než se do toho pustíš,tak se s někým poraď jestli na to vůbec máš. Aby jsi to neplatil zbytečně.

Další odpovědi
člověk

podle mne jen na malou motorku,je to myslím A1

kropitko

1)vůbec nerozumím tomu,proč mě napadáte
2)nezmínila jsem se o žádných písmenech
3)jak je vidět,pokud jste na tom stejně jako strýc,tak platí moje rada,aby jste se poradil,jestli na to skutečně máte.
Pokud jsem se Vás nějak dotkla,ale moji rodiče učili několik let v autoškole,tak vím,že je mnohem lepší znát svoje schopnosti. Nevěřil byste kolik lidí odcházelo s autoškoly nešťastných a nadávajících. Že je dopředu nikdo nevaroval o náročnosti…

Jinak koukám,že člověk má svého věrného pátka,pardon pondělí.
Nebylo mi hned jasné,proč se do mě navážíte,teď už tomu rozumím.