Juubi00

Jaký renderovací program byste mi doporučili?

Chci se zeptat. Chtěl bych malovat komixové obrázky atd. na PC. Slyšel jsem že Blender je dobrý ale mě je 11 let a nevím jestli bych ho zvládl. Co by ste mi doporučily jako dobrý program?

Odpovědi
baghira

Na malování komixů bych doporučil v první řadě papír a měkkou tužku. Na obrysy načisto třeba černou gelovku.
Proč si ty dnešní děti myslí, že se všechno dá dělat jen na počítači?

Poser – renderovací a animační program určený především na lidské postavy (250$, pohoda).

http://poser.smit­hmicro.com/po­ser.html