Jaký recept na dobrou náplň do krůtí rolády poradíte?

Nejlepší odpověď
akama

špek, slaninu, okurek, pravou šunku, cibuli na jemno, hořčici, sul, trochu citronu, celer trochu a křen.

Další odpovědi
hanulka11

nedávno jsem ji dělala a moc chutnala -
koupila jsem vinnou klobásu …na rozklepaný ,okořeněný a osolený plát masa jsem směs klobásy s nasekanou mladou cibulkou ,cuketou nadrobno ,červenou paprikou nakrájenou na drobno -rozetřela ,zavinula a dál jsem klasicky postupovala.Byla to nezvyklá chuť.K tomu jsem udělala špenát a bramborové knedlíky

hanny 2

Osolit,opepřit,pop­ř.jiné koření,natřít hořčicí,plátky šunky,plátky česnek.bok,vaječnou omeletu posyp.petržel­kou,nějaký sýr-třeba nivu,párek apod.