smoulinkaq

jaky program stahnout z pc abych mohlá stahovat přes bluetoch do mobilu samsung?

Odpovědi
arygnoc

v prvom rade PC musí byť vybavené BT rozhraním (ak nie je, dá sa kúpiť za cca 30 Kč ako „flash“).
K tomu potrebujete ovládače (drivers) a program.
To všetko by sa malo automaticky nainštalovať po vložení do USB konektoru (byl přidán nový HW…), ak nie, naisto to bude priamo v zariadení.

Ak rozhranie máte v počítači, podľa výrobcu navštívte stránky výrobcu, ktorý naisto ponúka i program na komunikáciu medzi zariadeniami BT.

Vcelku univerzálny program je BlueSoleil.