Avatar uživatele
Babsi

Jaký program si mám nainstalovat abych měla podporované zásuvné moduly?

Zkusila jsem si aktualizovat adobe a poradilo mi instalovat si Adobe Shockwave player, ale ten mi nefunguje…
Doplňuji:
A u jiného prohlížeče to nejde? Chtěla bych si nechat svou operu… mozila se mi nelíbí…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Babsi

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Honzucha před 4802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

mozilla, t. j. firefox.
není to program, je to prohlížeč.

ad led:
to ještě někdo zakazuje javascript?

ad opera:
provozuji několik www stránek.
ze statistik vyplývá, že firefox je daleko nejpoužívanější prohlížeč práve pro jeho flexibilitu, ostatní prohlížeče jsou daleko za ním.
Hodně lidí se bránilo doporučení firefox si nainstalovat, ale později si ho jenom chválili.
takže i přes vaši nechuť – doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jsemtady

Prohlížeč Google Chrome má Flash v sobě integrovaný. Některé stránky ale používají (např. pro přehrávání videa) i jiné zásuvné moduly. To ale prohlížeč obvykle oznámí a po kliknutí na ikonu modulu ti ho umožní automaticky stáhnout.
Doplňuji:
Co se týče přímo Adobe Flash tak Chrome ho zpracovává o něco lépe než např. Firefox. (Př. facebookové hry – ve firefoxu někdy chybí spodní panel.) Ale to je subjektivní dojem.

Upravil/a: Jsemtady

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak chcete pozerať Flashvideo, musíte mať aspoň dočasne povolený javascript

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RQLM

ze stranek Adobe postahovat Shockwave player a Flash player. potom vypnout prohlížeč (Operu. Firefox, …) a nainstalovat, pak by to mělo šlapat.
No nebo může chybět Java (www.java.com), hned na titulni strance „free java download“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Honzucha

Mozilla je bezproblémová a dá se u ní nastavit všelijakých motivů a vzhledů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek