Gigul

Jaký program pro úpravu velikosti fotek ?

Potřebuji sehnat nějaký program , který bych si mohla stáhnout na úpravu fotek , když potřebuji fotku zmenšit , nebo naopak zvětšit. Někdo mi poradil že to jde v malování , ale to se mi nějak vytratilo ze startu … :D Mám takový starý PC.
Doplňuji:
A ještě protože jsem na pc dost velký antitalent , nejde stáhnout takové to základní " malování " , že ? :D

Nejlepší odpověď
www

Je jich celá řada zdarma, ale žádný, ani placený, neumí obrázek zvětšit příliš. Zmenšit ano.
Vybírej a zkoušej:
Doplňuji:
Pouze upřesnění k tomu, že to neumí: umí to všechny, ale chybějící data pro zvětšení dopočítají, jinak to totiž nejde. Podle toho výsledek také vypadá.
Jinak převážná většina je i pro staré PC, neboj.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&q=Gra­fick%C3%BD+edi­tor+zdarma&

Další odpovědi
Bedy

Zkuste jít do Start-Spustit a napište tam mspaint a mělo by se otevřít Malování, co je ve Windows. Nebo si ho můžete dát na plochu, stačí kliknout pravým tlačítkem myši někam, kde je volno, zvolit Nový > Zástupce a tam napíšete mspaint.exe a máte na ploše spouštěč toho Malování.

Jinak já rád používám Microsoft Office Picture Manager, pokud máte v počítači Word, Excel a tyhlety programy, tak to najdete v Start-Programy-Microsoft Office-Nástroje sady MS office

cochee

Zkus IrfanView, není to moc velká obluda a poslouží i jako systémový prohlížeč fotek/obrázků. Tedy – to je jeho hlavní funkce, ale s tím zmenšováním nemá problém. (Zvětšování umí taky, ale to je problém v každém programu, fotka se pak rozplizne.)

jirkajirka

Já používám tento a je v češtině. Velice jednoduchý.http://www­.slunecnice.cz/sw/jpeg-resampler/

Awe

Doporičiji Adobe photoshop cs4 a vyšší…Já osobně používám cs5 a je to opravdu profesionální program na úpravu/tvorbu fotek a obrázků

Sůwa

Klikla jsem na plochu PTM ⇒ nový ⇒ zástupce, napsala mspaint.exe a ono se mi tam skutečně to malování objevilo a funguje to. Malý zázrak, aneb kdo umí, umí !!! 🙂
Díky Bedy, zas něco nového umím.

cochee

Chtěl jsem poradit totéž, jen jsem nevěděl, jestli se Malování jmenuje mspaint ve všech verzích Windows, nemám momentálně přístup k Vista ani 7. Ještě poradím, aby to netrčelo na Ploše, přetažením se dá tento zástupce okopírovat/pře­místit i do původního místa v hlavním menu.

www

Základní malování máš již v PC, to ti ale moc nepomůže 😉