Avatar uživatele
Gigul

Jaký program pro úpravu velikosti fotek ?

Potřebuji sehnat nějaký program , který bych si mohla stáhnout na úpravu fotek , když potřebuji fotku zmenšit , nebo naopak zvětšit. Někdo mi poradil že to jde v malování , ale to se mi nějak vytratilo ze startu … :D Mám takový starý PC.
Doplňuji:
A ještě protože jsem na pc dost velký antitalent , nejde stáhnout takové to základní " malování " , že ? :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Gigul

Zajímavá 0 před 3859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Je jich celá řada zdarma, ale žádný, ani placený, neumí obrázek zvětšit příliš. Zmenšit ano.
Vybírej a zkoušej:
Doplňuji:
Pouze upřesnění k tomu, že to neumí: umí to všechny, ale chybějící data pro zvětšení dopočítají, jinak to totiž nejde. Podle toho výsledek také vypadá.
Jinak převážná většina je i pro staré PC, neboj.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&q=Gra­fick%C3%BD+edi­tor+zdarma&

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Zkuste jít do Start-Spustit a napište tam mspaint a mělo by se otevřít Malování, co je ve Windows. Nebo si ho můžete dát na plochu, stačí kliknout pravým tlačítkem myši někam, kde je volno, zvolit Nový > Zástupce a tam napíšete mspaint.exe a máte na ploše spouštěč toho Malování.

Jinak já rád používám Microsoft Office Picture Manager, pokud máte v počítači Word, Excel a tyhlety programy, tak to najdete v Start-Programy-Microsoft Office-Nástroje sady MS office

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Zkus IrfanView, není to moc velká obluda a poslouží i jako systémový prohlížeč fotek/obrázků. Tedy – to je jeho hlavní funkce, ale s tím zmenšováním nemá problém. (Zvětšování umí taky, ale to je problém v každém programu, fotka se pak rozplizne.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Já používám tento a je v češtině. Velice jednoduchý.http://www­.slunecnice.cz/sw/jpeg-resampler/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Doporičiji Adobe photoshop cs4 a vyšší…Já osobně používám cs5 a je to opravdu profesionální program na úpravu/tvorbu fotek a obrázků

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Klikla jsem na plochu PTM ⇒ nový ⇒ zástupce, napsala mspaint.exe a ono se mi tam skutečně to malování objevilo a funguje to. Malý zázrak, aneb kdo umí, umí !!! 🙂
Díky Bedy, zas něco nového umím.

před 3859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Chtěl jsem poradit totéž, jen jsem nevěděl, jestli se Malování jmenuje mspaint ve všech verzích Windows, nemám momentálně přístup k Vista ani 7. Ještě poradím, aby to netrčelo na Ploše, přetažením se dá tento zástupce okopírovat/pře­místit i do původního místa v hlavním menu.

před 3859 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Základní malování máš již v PC, to ti ale moc nepomůže 😉

před 3859 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek