martyuno

Jaký program používáte jako seznam hudebních CD,na DVD používám Ant Movie Catalog,Díky za odpověď

Doplňuji:
Re: MacChill – Díky moc za vyčerpávající odpověď,takových jen víc… 😁

Odpovědi
MacChill

nepoužívám

lexx

Ten Tvůj program neznám ale (příležitostně) vyzkouším. Seznam asi 200 CD mám v běžné tabulce excel, umí třídit, vyhledávat podle názvu, interpreta, data pořízení a hrací doby…