leporela22

Jaky program používat na webkameru?

Dobrý den koupil jsem si webkameru http://www.a4tech­.com/w_produc­t.asp?cid=229&sc­id=&id=873
Musel se mi hledat ovladače abych to vůbec nainstaloval, ale moje otázka zní v jakém programu vyladím obraz popřípadě zvuk a všechny nastavení.

Amcap sice funguje ale nic se zde nastavit nedá, jen možná nějaké slabší efekty a video.

Nejlepší odpověď
jáára

amCap

Další odpovědi
gecco

Možná by nebylo špatné, kdybys napsal, co si představuješ pod „v jakém programu vyladím obraz popřípadě zvuk a všechny nastavení“…
😉
Protože nastavení se vždycky dělají v tom programu, v němž danou periferii používáš a webka se ponejvíce používá pro komunikátory (Skype apod.), v nichž jde právě o video…
___
Takže – co si od toho slibuješ??

Lamalam

Co všechno, kromě videa, chceš s webkamerou dělat?