iceT

Jaký program použít?

mám pár fotek,které bych akutně potřebovala,ale nejdou otevřít,jelikož složka na paměťové kartě má příponu .LST.V jakém programu by šly fotky otevřít?
Doplňuji:
Kompletní název zní (velkými písmeny)NCSOR­LST.LST,složka má na ploše podobu archu papíru se zlomeným rožkem.
Paměťovou kartu,na které fotky jsou už nepoužiju,jelikož můj pc žádá formátování oné pam.karty a to si nemůžu dovolit,není moje.

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne nejde o složku,
ale o textový soubor s příponou .LST.

Zkuste jej otevřít v poznámkovém bloku.
Co se v něm píše?

Pro jistotu v souboru neměňte
ani soubor z Notepadu neukládejte!!

Doplňuji:

Odhaduji to na seznam fotek.

Další odpovědi
mosoj

Složka má název LST. A jaký formát mají fotky ( obrázky) ve složce ?
Doplňuji:
http://www.sol­vusoft.com/cs/fi­le-extensions/file-extension-lst/

setapouch

Zkus na tu kartu, kterou chce PC formátovat:

  1. použít jinou čtečku
  2. vrazit do jiného USB portu
  3. použít jiný počítač
  4. jiný operační systém (Android?)

arygnoc

akýkoľvek textový editor.

ice, nemáte pár fotografií, ale máte zoznam súborov (.lst ⇒ list [angl. zoznam]).

:-Q

ivzez

Umíte-li německy, zde se píše o příponě .LST:
http://www.chip­.de/downloads/LST-Datei-oeffnen_4247657­9.html