Avatar uživatele
natuliii

Jaký program na úpravu videí??

mám nainstalovaný Pinnacle videospin a windows movie maker…videa mám z kamery sony,ale když je chci otevřít v programech,oba mi řeknou že tam nic není i přes to,že je mám uložené v PC.....(ukládala jsem je přes CD) nevíte někdo o nějakém programu?? Předem díky moc :)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik před 4303 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
www

Toto nestačí? Stačí číst návrhy při zadávání otázky! :

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/nova?qu­estion=program+na+%C3%­BApravu+vide%C3%AD&ca­tegoryId=56

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
xko

Určitě bych se napřed kouknul v jakém formátu se ti uložil výsledný snimek z kamery formát (Avi a podobně) :) protože pokud máš formát z kamery tak některé programy to nemohou načíst z duvodu že každá značmá má nebo mělá odlišné formáty, pokud by jsi jste mi zjistila jaký formát máte výsledný mohl bych Vám pomoct

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Zkus WINDOWS LIVE MOVIE MAKER 2011 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Tato otázka je tu pokládána snad každý den. Já dělám videa z her a jako každý hráč používám Sony Vegas. Je to asi nejlepší program.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berkl

Léta letoucí používám na úpravu formátů , jak video, tak audio, jediný program . Je to Format factory!!! Nikdy mě nesklamal a předělá vše. Je zdarma ke stažení. Doporučuji!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek